Wyniki wyszukiwania

dla frazy "kot"

Forum (21)

wisienka_ka odpowiedzi 1

kot zdziera tapety

zapytał: wisienka_ka | 20 sierpnia 2012 15:42:06 | kategoria: Koty

czytaj więcej
Domi30 odpowiedzi 1

Kot i ruja

zapytał: Domi30 | 2 listopada 2011 13:39:00 | kategoria: Koty

czytaj więcej
tosiek_k13 odpowiedzi 1

Ile lat zyje kot

zapytał: tosiek_k13 | 20 czerwca 2012 15:20:13 | kategoria: Koty

czytaj więcej

Galerie (209)

Skunks - najlepszy przyjaciel człowieka?

Jeszcze niedawno nikt nie pomyślałby nawet o trzymaniu w domu tego małego futrzaka. Choć ma słodki pyszczek i puchaty ogon, jego "tajna broń" odstręczała od jakichkolwiek kontaktów ze skunksem.

Gryzonie w domu

Kot to wielka indywidualność, pies ma wiele wymagań, a rybek nie da się przytulić. Idealnym pupilem domowym wydaje się więc... gryzoń. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, trzeba zastanowić się, które z tych małych zwierzątek będzie pasować do naszego stylu życia i oczekiwań. Gryzonie bowiem również potrzebują opieki, mają swoje wymagania i kosztują, choć oczywiście mniej niż większe zwierzęta.

10 sposobów, w jakie zwierzęta domowe poprawiają twoje zdrowie

Jakie korzyści dają nam zwierzęta domowe? Okazuje się, że oprócz cennego doświadczenia bezwarunkowej miłości, stała obecność czworonoga redukuje stres, może obniżać ciśnienie krwi, a nawet zmniejszać ryzyko zawału serca.

Artykuły (164)

W Polsce żyły jaguary i lamparty

Analiza wykopalisk z Jaskini Biśnik (Śląskie) pozwoliła paleozoologom z Uniwersytetu Wrocławskiego na udowodnienie, że na terenie Polski żyły jaguary, lamparty i lwy plejstoceńskie. Szczątki jaguarów i lampartów odnaleziono tam po raz pierwszy w historii.

Jak pozbyć się kociego zapachu?

Jest jak niechciany gość, który w bardzo nieprzyjemny sposób wita wszystkich wchodzących do twojego domu lub mieszkania. Nie, nie chodzi o kota, ale o zapach jego moczu. Dobra wiadomość jest taka, że istnieje kilka domowych sposobów, by skutecznie się go pozbyć.

Jak postrzega cię twój kot?

Kim tak naprawdę jesteśmy dla naszych puchatych pupili? Jak nas postrzegają? Czy przywiązują się do nas tak samo jak my do nich? Czy wytresowanie kota jest możliwe? I dlaczego właściwie mruczy?

Katalog Ras (34)

Sokoke

Rasa sakoke zawdzięcza swą nazwę kenijskiej prowincji Sakoke, z której się wywodzi. W 1978 r. zamieszkująca ją Jeni Slater, znalazła na swoje plantacji osierocone kociaki, którymi się zaopiekowała.

Somalijski

Od dłuższego czasu w miotach kotów abisyńskich pojawiały się kocięta o dłuższej, nieco bardziej miękkiej sierści. Jednak hodowcy nie byli zainteresowani ich do reprodukcją.

Tonkijski

W latach trzydziestych XX w., w wyniku krzyżówki kota syjamskiego z burmańskim, powstała nowa rasa: kot tonkijski, początkowo nazywany złotym kotem syjamskim.

Pupile (692)

Agis

Bardzo ładny sznaucer miniaturowy koloru czarnego. Matka szaro-srebrna niemiecka, ojciec czarny amerykański. Cała rodzina go bardzo kocha. Jego ulubiona zabawka to kot.

Aisha

Aisha wygląda jak kot z reklamy Whiskas. Kiedy bym malutki znaleźliśmy go w piwnicy. Czy został podrzucony, czy okociła się kotka- nie wiadomo. Byłam pewna, że to kotka, dlatego nazwałam go Aisha. Wyrósł nam na zdrowego, dużego i pięknego kocura. Nie wyobrażam sobie domu bez niego- bez porannego budzenia i wołania o jedzenie, bez bryków, zaczepiania i skakania po stołach. Jest jak dziecko, jest częścią naszej rodziny.

Albert

Jest to wspaniały kot, który lubi broić, ale jest kochany. Umie siadać,podawać łapę, leżeć i stać na komendę.

Użytkownicy (120)

natalia6529

Jestem Natalia. Mam 14 lat. Kocham zwierzęta. Sama mam w domu królika miniaturkę- Amelia, kot- Edek, kot - Rudy i pies - Bucek... ;) pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt takich jak ja!

dodo1995ja

Mam kotka Felka. Jest to kot bardzo zabawny.

doris.c

Pies ma pana, kot ma sługę :) Ja mam dwie kotki.

 

Zobacz więcej w innych serwisach