Wyniki wyszukiwania

dla frazy "koty"

Forum (14)

Nika101 odpowiedzi 1

sfinksy

zapytał: Nika101 | 11 października 2011 15:36:44 | kategoria: Fan Club

czytaj więcej
Domi30 odpowiedzi 1

Kastracja kota

zapytał: Domi30 | 2 listopada 2011 13:40:10 | kategoria: Koty

czytaj więcej
bublabubla odpowiedzi 1

Mały kociak w domu?

zapytał: bublabubla | 25 sierpnia 2012 13:00:24 | kategoria: Koty

czytaj więcej

Galerie (353)

Psie sekrety, czyli co powinniśmy wiedzieć o naszych czworonożnych przyjaciołach

Choć od setek lat psy to jedni z najbliższych i najwierniejszych ludzkich towarzyszy, wciąż wiemy o nich zadziwiająco mało. Czym mogą nas zaskoczyć? Jest tego całkiem sporo.

Najdroższe psy w Polsce

W Polsce coraz częściej można spotkać przedstawicieli ras, za których szczeniaki trzeba zapłacić więcej niż średnia krajowa. Które psy są w naszym kraju szczególnie "cenione"? Jest ich wiele. Poniżej przedstawiamy wybraną "kosztowną trzynastkę"

10 powodów, aby sprawić sobie królika

Jeśli szczególnie zależy ci na zwierzęciu czystym, łatwym w hodowli i tanim w utrzymaniu, a do tego przyjaznym, królik może być idealnym wyborem.

Artykuły (90)

Zima - kup swojemu zwierzakowi ciepły szalik

Nie tylko dzieci kochają zimę, również psy i koty uwielbiają zabawy na białym puchu. Jednak śnieg i mróz oraz nagłe zmiany temperatury potrafią czworonogowi bardzo zaszkodzić.

Dlaczego otyłe koty nie są zabawne?

Grube koty mogą być zabawne, ale tylko w bajkach. Zapominają o tym właściciele puchatych Mruczków, tucząc je niemiłosiernie. Efekt? Z roku na rok w zastraszającym tempie rośnie liczba pupili otyłych lub z nadwagą, mających coraz większe problemy zdrowotne.

Więcej obowiązków – więcej szczęścia

Psy i koty dopełniają rodzinę. Jest to piękna, ale i ciężka rzeczywistość, w której dobre dni przeplatają się ze słabszymi. Nie zawsze mamy do czynienia z ogromem zwierzęcego szczęścia i wdzięczności. Często trzeba stawić czoła licznym problemom. Dlatego każdy, kto marzy o dopełnianiu rodziny czworonożnym pupilem, powinien bardzo dobrze przemyśleć tę kwestią.

Katalog Ras (21)

Chin japoński

Ulubione pieski japońskiego dworu cesarskiego, maleńkie chiny często trzymano w pozłacanych wiszących koszykach, podobnych do klatek dla ptaków

Terier Szkocki

Najlepiej znany terier pochodzący ze Szkocji. „Szkot” jest odpornym, odważnym i wytrwałym psem. Początkowo hodowane do polowań na lisy, wydry i dzikie koty, teriery szkockie są bardzo zwinnymi, niezależnymi psami, o pełnym dobrej woli charakterze.

Sokoke

Rasa sakoke zawdzięcza swą nazwę kenijskiej prowincji Sakoke, z której się wywodzi. W 1978 r. zamieszkująca ją Jeni Slater, znalazła na swoje plantacji osierocone kociaki, którymi się zaopiekowała.

Pupile (131)

Alfa

Milusińska i ogromna suczka która nigdy nie reagowała agresywnością do innych stworzeń lubi ganiać koty i obgryzać kości. Kocha wolność, kąpiele i spacery.

Antoś

Antoś to żywiołowy kot (a raczej kastrat). Lubi psoty i pieszczoty :) Jest pociechą domowinków i ich (moją) iskierką. Pełni funkcje nie tylko zwierzecia, ale także przyjaciela rodziny. Od siebie dodam, że nie zgadzam się ze stwierdzeniem iz koty są fałszywe. To zwykły stereptyp !

Arielka

Arielka jest typową kocicą lubi rządzić i pozostałe koty trzyma pod swoją przysłowiową łapą.

Użytkownicy (736)

Stefa82

Lubię koty, zwłaszcza dachowce - piękne, niezależne i mądre. Psy - zwariowane, trochę głupiutkie, kochające i wierne.

lapka11-11

Mam na imie Kuba i mam 2 koty i lubie także Hip-Hop :)

kakusia225

Kocham koty zwłaszcza moje daw łobuzy :*

 

Zobacz więcej w innych serwisach