Wyniki wyszukiwania

dla frazy "kuweta"

Forum (1)

PANDA odpowiedzi 0

sklp zoologiczny

zapytał: PANDA | 1 kwietnia 2012 15:14:24 | kategoria: Gryzonie, płazy i gady

czytaj więcej

Galerie (7)

Skunks - najlepszy przyjaciel człowieka?

Jeszcze niedawno nikt nie pomyślałby nawet o trzymaniu w domu tego małego futrzaka. Choć ma słodki pyszczek i puchaty ogon, jego "tajna broń" odstręczała od jakichkolwiek kontaktów ze skunksem.

10 powodów, aby sprawić sobie królika

Jeśli szczególnie zależy ci na zwierzęciu czystym, łatwym w hodowli i tanim w utrzymaniu, a do tego przyjaznym, królik może być idealnym wyborem.

Największe błędy popełniane przez właścicieli kotów

Koty postrzegane są jako czworonogi mało wymagające. Większość osób jest zdania, że do szczęścia wystarczy im jedynie pełna miska. Mało właścicieli kotów zdaje sobie sprawę z tego, że przez błędy wychowawcze doprowadzają do patologicznych zachowań swoich puchatych pupili.

Artykuły (1)

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kociej toalecie

Wybór kuwety oraz żwirku dla kota może nastręczyć sporych problemów – szczególnie tym osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z pielęgnacją tych zwierząt. Dlatego zanim zdecydujemy się na to, by w naszym domu zamieszkał kot, warto poznać kilka wskazówek dotyczących kociej higieny.

Pupile (4)

Dziumdzia ma dom

Dziumdzia to śliczna koteczka cudem uratowana z odpływu kanalizacyjnego (ktoś chciał się jej pozbyć). To typowo domowa pieszczoszka, która wie co to kuweta, bawi się z innymi kotami i nie boi się psów.

Misia

Misia mieszkała w magazynie firmy pod Inowrocławiem. Miała szczęście - zaczęła płakać, że jest głodna w momencie, kiedy zobaczył ją człowiek, który nie był obojętny na urok małej księżniczki. Teraz Miśka jest bezpieczna i najedzona. Jej przesłodkie oczka dziękują za wszystko, co do tej pory otrzymała. Chciałaby tylko, żeby jej jeszcze jedno marzenie się spełniło... Chciałaby mieć własny domek... Misia jest spokojnym koteczkiem, wie, co to kuweta, ale wie też, co to zabawki :) Nie sprawia absolutnie żadnych kłopotów wychowawczych.

Szylka

Szylka to przecudna koteczka .Jest dzieckiem kotki wolno żyjącej. Do domu tymczasowego trafiła przez przypadek. Podczas akcji wyłapywania do sterylizacji kotów wolno żyjących weszła do klatki. Dano jej szansę na nowe, lepsze życie. Koteczka okazała sie bardzo pojętna, natychmiast pojęła co to kuweta. Nie jest wybredna co do jedzenia. Koteczka bardzo lubi towarzystwo innych kotów. Nie boi się psów. To idealny kociak do towarzystwa dla innego kota.

 

Zobacz więcej w innych serwisach