Wyniki wyszukiwania

dla frazy "weterynarz"

Forum (3)

karoosia123 odpowiedzi 0

Bezpłatny weterynarz

zapytał: karoosia123 | 28 lutego 2012 13:54:36 | kategoria: Opieka

czytaj więcej
wicu odpowiedzi 1

Pies złamał łapę, co teraz?

zapytał: wicu | 5 października 2011 08:32:22 | kategoria: Opieka

czytaj więcej
Domi30 odpowiedzi 0

Zapalenie ślinianek u kota

zapytał: Domi30 | 11 października 2011 15:16:22 | kategoria: Koty

czytaj więcej

Galerie (14)

Skunks - najlepszy przyjaciel człowieka?

Jeszcze niedawno nikt nie pomyślałby nawet o trzymaniu w domu tego małego futrzaka. Choć ma słodki pyszczek i puchaty ogon, jego "tajna broń" odstręczała od jakichkolwiek kontaktów ze skunksem.

Sztuczne zapłodnienie - nienaturalne, lecz powszechne

Sztuczna inseminacja, zwana także sztucznym unasiennianiem, to wspomagana technika rozrodu, która znalazła zastosowanie w hodowli zwierząt gospodarskich. Szczególnie powszechna jest w przypadku reprodukcji koni, ale także owiec i bydła. Stosowana jest także w hodowli rasowych psów, ptaków, słoni, pand, a nawet zwierząt bezkręgowych, w tym pszczół!

Psia mama przygarnęła tygryski

W zeszłym miesiącu w rosyjskim zoo w Soczi przyszły na świat trzy tygryski. Niestety, maluchy zostały odrzucone przez matkę zaraz po urodzeniu. Osieroconymi maluchami zajęła się weterynarz pracująca w ogrodzie zoologicznym, która postanowiła spróbować nietypowej adopcji

Artykuły (76)

Zima - kup swojemu zwierzakowi ciepły szalik

Nie tylko dzieci kochają zimę, również psy i koty uwielbiają zabawy na białym puchu. Jednak śnieg i mróz oraz nagłe zmiany temperatury potrafią czworonogowi bardzo zaszkodzić.

Długowieczny psi nowotwór

Zazwyczaj rak rozwija się u swojego gospodarza i umiera wraz z nim. U psów jednak występuje rak przenoszony drogą płciową, który istnieje od 11 tys. lat

Dlaczego otyłe koty nie są zabawne?

Grube koty mogą być zabawne, ale tylko w bajkach. Zapominają o tym właściciele puchatych Mruczków, tucząc je niemiłosiernie. Efekt? Z roku na rok w zastraszającym tempie rośnie liczba pupili otyłych lub z nadwagą, mających coraz większe problemy zdrowotne.

Pupile (13)

Bajaderka

Malutka i słodka koteczka pochodzi z miejsca, z którego w 2007 roku udało nam się zabrać i wyadoptować wiele kotów, podtoruński hotel ma jeszcze kilku delikwentów do wyłapania, ale skupiliśmy się na pannach :D Bajaderka otrzymała w pełni trafne imię od Pani Weterynarz. Jest słodka jak cała pozostała "hotelowa" cukiernia. To grzeczna, nieco wystraszona jeszcze dziewczynka, która całe dnie spędza na zabawie lub drzemkach. Cieszy się z pełnej miski i trzeba jej czasem przypominać, że ona już zawsze będzie pełna i nigdy nic się nie zmieni. Mała dziewczynka szuka równie słodkiego domu jak ona sama

Cineczka

Kotka czarna, bardzo spokojna i przymilna. Jest niestety niejadkiem i chudzielcem (ale zdrowa - weterynarz określił, że taka jej uroda). Cineczka zaprasza wszystkich do swojego bloga. Tam jest więcej informacji i dużo zabawnych historyjek z jej kociego życia.

Filip

Filipek to bardzo fajny spokojny grzeczny kot. W życiu przeszedł bardzo dużo mimo swego wieku, 2 razy był poważnie chory i 2 razy miał operacje, 1 to kastracja 2 to operacja przepukliny spowodowaną przez głupote ludzką, ktoś go kopnął przez co jerst nieufny w stosunku do ludzi, wyjątkiem jest weterynarz któremu zresztą zawdzięcza życie i na dodatek jest to jego matka chrzesna :) lubi chodzić zemną i z psem na nocne spacery po ulicy i do pracy <prowadze kafejke niedaleko domu> nie lubi być sam nawet w nocy od narodzin taki jest. średnio to co miesiąc mu coś dolegało i dużo musiał odwiedzać lekarza ale zła passa jak narazie się skończyła

Użytkownicy (4)

izeczka1981

Polecam: weterynarz na Ursynowie:501-328-716

kola13111

Kocham zwierzęta psy koty konie wszystko. W przyszłości raczej weterynarz. Lubię podróże wycieczki. Mam duży zwierząt ale naturalnie chcę mieć więcej szykóję cię na przyjęcie nowego kotka (persa). Buziaki dla wszystkich miłośników zwierząt !!!

_alaprzychodzien_

W przyszłości- pani weterynarz :)

 

Zobacz więcej w innych serwisach